REGISTRANTS

Adams & Reese, LLP
Cole Callihan
701 Poydras St., Suite 4500, New Orleans, LA 70139
cole.callihan@arlaw.com

Associated Branch Pilots
Michael and Britton Miller
3813 N. Causeway Blvd., Metairie LA 70002
(504) 831-6615
michael.miller@barpilot.com

Avalon Risk Management
Christie Brush-DeLatte & David
302 N. Houston Ave., Suite 202, Humble, TX 77338
(713) 343-0889
cbrush@avalonrisk.com

Avalon Risk Management
Karen and Lou Roesch
302 N. Houston Ave., Suite 202, Humble, TX 77338
(713) 343-0889
kroesch@avalonrisk.com

Boasso Global
Chip Schifano
100 Intermodal Dr., Chalmette, LA 39426
(504) 279-8544
sschifano@boassoglobal.com

CFI Autogistics
Jeff & Sheila Smith
13223 Long St., Overland Park, Kansas 66213
jeffrey.smith@cfidrive.com

C H Powell Co.
John Hyatt
3500 N. Causeway Blvd., Suite 410, Metairie 70002
(504) 834-1440
jthyatt@chpowell.com

Crescent Pilots
Mark and Melanie Delesdernier
2640 Ridgelake Dr., Metairie, LA 70002
stacye.leathem@crescentpilots.com

DA Marine Fumigation
Jerry and Lisa Matherne
4440 Wabash St., Metairie, LA 70001
(504) 888-4941
jerry@daexterminating.com

Diversified Foods Inc.
Norman and Debbie Romagosa
3115 6th St., Metairie, LA 70002
(504) 831-6651
normanromagosa@diversifiedfoods.com

Dupuy Group
Allan and Christine Colley
P. O. Box 52381, New Orleans 70152
(504) 245-7600
acolley@dupuygroup.com

Dupuy Group
Janet Colley-Morse
P. O. Box 52381, New Orleans 70152
(504) 245-7600
jcolley@dupuygroup.com

Ecolab
Don Burton
3720 Hamilton Blvd. Theodore, AL. 36582
(618) 606-0195
donald.burton@ecolab.com

Geo. Wm. Rueff
Christopher and Jamie Melan
2709 Ridgelake Dr., Suite 200, Metairie, LA 70002
(504) 586-8994
chris.melan@gwrueff.com

Gilscot Guidroz International
Keith Jr. & Mandy Guidroz
5124 Taravella Rd., Marrero, LA 70072
(504) 731-1997
keithg@gilscot.com

Gilscot Guidroz International
Roy Keil
5124 Taravella Rd., Marrero, LA 70072
(504) 731-1997
royk@gilscot.com

Gilscot Guidroz International
Caroline Milek
5124 Taravella Rd., Marrero, LA 70072
(504) 731-1997
carolinem@gilscot.com

Global South Logistics
Ed Turncliff
920 Poeyfarre St., Suite 412, New Orleans, LA 70130
(504) 258-8152
eturncliff@globalsouthlogistics.com

GNO, Inc.
Grady Fitzpatrick
1100 Poydras St., Suite 3475
gfitzpatrick@gnoinc.org

Gulf Coast Logistics
Mr. Greg Zipp
P.O. BOX 2471, Mandeville, LA 70470
gzipp@gulfcoastlogistics.com

IFFCBANO
Cathy Vienne
1908 Clearview Pkwy., Suite 203, Metairie, LA 70001
(504) 779-5671
iffcbano@bellsouth.net

J.W. Allen & Co.
Kristi App
1000 Riverbend Dr., Suite L, St. Rose, LA 70087
(504) 464-0181 xt 129
kristi@jwallen.com

J. W. Allen & Co.
Jerry and Donna Becnel
1000 Riverbend Dr., Suite L, St. Rose, LA 70087
(504) 464-0181
jerry@jwallen.com

Jones Walker
Andrew Lee
201 St Charles Ave, New Orleans, LA 70170
(504) 582-8664
alee@joneswalker.com

Kean Miller
Stephen Hanemann
909 Poydras St., Suite 3600, New Orleans, LA 70112
(504) 585-3050
stephen.hanemann@keanmiller.com

Louisiana Economic Development
Larry Collins
P.O. Box 94185, Baton Rouge, LA 70804
(225) 342-4319
dana.couvillon@la.gov

Louisiana Economic Development
Don Pierson
P.O. Box 94185, Baton Rouge, LA 70804
(225) 342-4319
dana.couvillon@la.gov

LongVue Capital
Charles Cox
111 Veterans Memorial Blvd., Suite 1020
(504) 293-3606
ccox@lvcpartners.com

MSC
Van Grundmann
3445 N. Causeway Blvd., Suite 400, Metairie 70002
(504) 837-9396
van.grundmann@msc.com

New Orleans Terminal
Kris Calkins and Stephanie Ansardi
50 Napoleon Av, New Orleans 70115
(504) 648-6222
kcalkins@notml.com

Page & Jones, Inc.
Michael Lee, Sr. and Pam Porter
52 N. Jackson St., Mobile, AL 36602
(251) 510-9818
mlee@pagejones.com

Page & Jones, Inc.
Kevin Wild
1000 riverbend Dr., # L St. Rose, LA 70087
(504) 464-1200
kwild@pagejones.com

Port of Lake Charles
Therrance Chretien
P. O. Box 3753, Lake Charles, LA 70601
(337) 493-3567
tchretien@portlc.com

Port of New Orleans
Lori Louviere
1350 Port of New Orleans Place, New Orleans 70160
(504) 528-3267
lori.louviere@portnola.com

Port of New Orleans
Janine Mansour
1350 Port of New Orleans Place, New Orleans 70160
(504) 528-3353
janine.mansour@portnola.com

Port of South Louisiana
Brian Cox and Jessica Gommel
171 Belle Terre Blvd., Laplace 70069
(985) 652-9278
bcox@portsl.com

Port of South Louisiana
Julia Fisher-Cormier and Guy Cormier
171 Belle Terre Blvd., Laplace 70069
(985) 652-9278
jfisher@portsl.com

Port of South Louisiana
Paul Matthews
171 Belle Terre Blvd., Laplace 70069
(985) 652-9278
pmatthews@portsl.com

Port of South Louisiana
Judy Songy
171 Belle Terre Blvd., Laplace 70069
(985) 652-9278
c21jsongy@aol.com

Professional Association Services
Samantha Sheffield
1908 Clearview Pkwy., Suite 203, Metairie, LA 70001
(504) 779-5671
iffcbano@bellsouth.net

Roanoke Group
Jennifer Armstrong
11 Greenway Plaza, Suite 1405, Houston 77046
(713) 533-2112
jennifer.armstrong@roanokegroup.com

Roanoke Group
Kathleen Dorman
11 Greenway Plaza, Suite 1405, Houston 77046
(832) 878-5057
kathleen.dorman@roanokegroup.com

Roanoke Trade
Sheila Skipper
11 Greenway Plaza, Ste 1405, Houston, TX 77479
1-800-Roanoke
sheila.skipper@roanokegroup.com

St. Bernard Port, Harbor & Term. Dist.
Ross Gonzales
P.O. Box 1331, Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
rgonzales@stbernardport.com

St. Bernard Port, Harbor & Term. Dist.
Drew Heaphy
P.O. Box 1331, Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
dheaphy@stbernardport.com

TCI Trucking
Bill and Linda Sansovich
4001 France Road Pkwy., New Orleans, LA 70126
lsansovich@freedomintermodal.com

TCW, Inc.
Seth Lohman
22 Stanley St., Nashville, TN 37210
(615) 742-6131
slohman@tcwonline.com

Triple G Express
Randy Guillot
800 St George Ave, New Orleans, LA 70121
(504) 731-2841
randy@triplegexpress.com

UNO
Carol Short
2000 Lakeshore Dr., 273 Milneburg Hall New Orleans, LA 70148
(504) 280-7101
cshort2@uno.edu

UNO
Bethany Stich
2000 Lakeshore Dr., 273 Milneburg Hall New Orleans, LA 70148
(504) 280-6520
bstich@uno.edu

The Water Institute
Robert and Terri Landry
blandry@thewaterinstitute.org

U. S. Customs & Border Protection
Mark Choina
423 Canal St #260, New Orleans, LA 70130
(504) 670-2287
mark.s.choina@cbp.dhs.gov

U. S. Customs & Border Protection
Terri Edwards
423 Canal St #260, New Orleans, LA 70130
(504) 670-2288
terri.l.edwards@cbp.dhs.gov

U. S. Customs & Border Protection (retired)
Merlin and Susan Hymel
Luling, LA
merlin.hymel@cox.net

Sponsors:

SPONSORS
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.