REGISTRANTS

Associated Branch Pilots
Capt. Michael & Britton Miller
3813 N. Causeway Blvd.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6615
michael.miller@barpilot.com

Avalon Risk Management, Inc.
Christie Brush & David DeLatte
302 North Houston Ave., Suite 202
Humble, TX 77338
(713) 343-0889
cbrush@avalonrisk.com

C. H. Powell Co.
John T. Hyatt
3500 N. Causeway Blvd.
Suite 410
Metairie, LA 70002
(504) 834-1440
jthyatt@chpowell.com

D A Marine Fumigation
Jerry & Lisa Matherne
4440 Wabash St.
Metairie, LA 70001
(504) 888-4941
jerry@daexterminating.com

Delgado Community College
Dan & Marie Summitt
615 City Park Ave.
New Orleans, LA 70119
(318) 286-9707
dsummi@dcc.edu

Diversified Foods, Inc.
Norman & Debbie Romagosa
3115 6th St.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6651
normanromagosa@diversifiedfoods.com

Dole Ocean Cargo Express
John & Sarah Trummel
200 South Tryon St., Suite 500
Charlotte, NC 28202
(904) 607-1216
john.trummel@dole.com

Dupuy Group
Allan & Christine Colley
P. O. Box 52381
New Orleans, LA 70152
(504) 245-7600
acolley@dupuygroup.com

Dupuy Group
Janet Colley-Morse
P. O. Box 52381
New Orleans, LA 70152
(504) 245-7600
jcolley@dupuygroup.com

Dunavent Logistics Group
Melzie Wilson
959 Ridgeway Loop Road
Memphis, TN 38120
(901) 840-1540

Ecolab
Perry Nettles
450 Rosenwald St.
Reserve, LA 70084
(870)243-0897
perry.nettles@ecolab.com

Ecolab
Jack Jones
2318 Summit Oaks cv
Jonesboro, AR 72404
(870) 650-1814
Jack.jones2@ecolab.com

Geo. Wm. Rueff
Chris & Jamie Melan
2709 Ridgelake Dr., Suite 200
Metairie, LA 70002
(504) 586-8994
chris.Melan@gwrueff.com

Gilscot Guidroz International, Inc.
Keith Guidroz, Jr.
5124 Taravella Rd.
Marrero, LA 70072
(504) 731-1997
keithj@gilscot.com

Merlin & Susan Hymel
Luling, LA
merlin.hymel@cox.net

Int’l Freight Forwarders & Customs Brokers Assoc. of New Orleans
Cathy Vienne
1908 Clearview Pkwy., Suite 203
Metairie, LA 70001
(504) 779-5671
iffcbano@bellsouth.net

J. Whitehead & Associates
RADM Joel R. Whitehead, USCG (Ret) & Martha
3433 Hwy. 190, # 141
Mandeville, LA 70471
(985) 629-5975
joel@jwhiteheadassociates.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Kristiann App
1000 Riverbend Dr., Suite L
St. Rose, LA 70087
(504) 464-0181 xt 129
kristi@jwallen.com

J. W. Allen & Company, Inc.
Jerry & Donna Becnel
1000 Riverbend Dr., Suite L
St. Rose, LA 70087
(504) 464-0181
Jerry@jwallen.com

Kean Miller, LLP
Stephen Hanemann
909 Poydras St.
Suite 3600
New Orleans, LA 70112
(504) 585-3050
stephen.hanemann@keanmiller.com

Louisiana DOTD
Stephen Holliday
1201 Capitol Access Rd.
Baton Rouge, LA 70802
(225) 773-8582
stephen.holliday@la.gov

Louisiana Economic Development
Donald M. Pierson
P. O. Box 94185
Baton Rouge, LA 70804-9185
(225) 342-4319
dcouvill@la.gov

Louisiana Maritime Int’l Chamber Of Commerce
Wayne & Gwen Wegmann
1908 Clearview Pkwy., Suite 203
Metairie, LA 70001
(504) 779-5671
lmicc@bellsouth.net

MSC
Van Grundmann
3445 N. Causeway Blvd.
Metairie, LA 70002
(504)837-9396
van.grundmann@msc.com

New Orleans Terminal
Kris Calkins
50 Napoleon Ave.
New Orleans, LA 70115
(504) 648-6222
kcalkins@notml.com

Page & Jones, Inc.
Michael Lee
52 N. Jackson St.
Mobile, AL 36602
(251) 510-9818
mlee@pagejones.com

Page & Jones, Inc.
Kevin Wild
1000 Riverbend Rd., Suite I
St. Rose, LA 70087
(504) 464-1200
kwild@pagejones.com

PGS USA, LLC
Stacy Stubbs
2424 Edenborn Ave.
Metairie, LA 70001
(504) 421-8383
stacy.stubbs@pacorini.com

Port of New Orleans
Lori Louviere
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3267
lori.louviere @portnola.com

Port of New Orleans
Todd Rives
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA 70130
(504) 528-3263
todd.rives@portnola.com

Plaquemines Port Harbor & Terminal District
Sandy Sanders
P. O. Box 547
Belle Chasse, LA 70037
(504) 897-4071
sandysanders@pphtd.com

Plaquemines Port Harbor & Terminal District
Paul Matthews
P. O. Box 547
Belle Chasse, LA 70037
(504) 897-4071
paulmatthews@pphtd.com

Port of South Louisiana
Julia Fisher-Perrier
171 Belle Terre Blvd.
Laplace, LA 70069
(985) 652-9278
jfisherperrier@portsl.com

Port of South Louisiana
Roy Quezaire
P. O. Box 909
Laplace, LA 70069
(985) 652-9278
rquezaire@portsl.com

Port of South Louisiana
Judy Songy
P. O. Box 909
Laplace, LA 70069
(985) 652-9278
c21jsongy@aol.com

Roanoke Trade Services, Inc.
Kathleen Dorman
10023 Inwood Dr.
Houston, TX 77042
(832) 878-5057
kathleen.dorman@roanokegroup.com

Roanoke Trade Services, Inc.
Jennifer Armstrong
11 Greenway Plaza, Suite 1405
Houston, TX 77046
(713) 533-2112
jennifer.armstrong@roanokegroup.com

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Drew Heaphy
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
dheaphy@stbernardport.com

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Ross Gonzales
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
rgonzales@stbernardport.com

Synergy Simple
Ben Brown
206 Panther Run
Destrehan, LA 70047
(504) 231-2224
benjamin.brown00@gmail.com

TCW Inc.
Seth Lohman
22 Stanley St.
Nashville, TN 37210
(615) 742-6131
slohman@tcwonline.com

University of New Orleans Transportation Institute
Carol Short
2000 Lakeshore Dr.
273 Milneburg Hall
New Orleans, LA 70148
(504) 280-7101
Cshort2@uno.edu

University of New Orleans Transportation Institute
Bethany Stich
2000 Lakeshore Dr.
273 Milneburg Hall
New Orleans, LA 70148
(504) 280-6520
bstich@uno.edu

U.S. Customs & Border Protection
Mark Choina
423 Canal St., Room 263
New Orleans, LA 70130
(504) 670-2287
mark.s.choina@cbp.dhs.gov

U.S. Customs & Border Protection
Terri Edwards
423 Canal St.., Room 263
New Orleans, LA 70130
(504) 670-2088
terri.l.edwards@cbp.dhs.gov

Sponsors:

SPONSORS
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.