REGISTRANTS

Alabama State Port Authority
Anna Ward
P.O. Box 1588
Mobile, AL  36633
(251) 441-7516
award@asdd.com

 

ASF Logistics, Inc.
Rick & Julie Ricouard, Jr.
75 Monterrey Ave.
Kenner, LA  70065
(504) 495-3780
rricouard@asflogistics.com

 

Associated Branch Pilots
Capt. Michael & Britton Miller
3813 N. Causeway Blvd.
Metairie, LA 70002
(504) 831-6615
michael.miller@barpilot.com

 

Avalon Risk Management
Kimberly Wakeman
8300 NW 53rd St., Suite 310
Doral, FL 33166
(305) 513-3890
kwakeman@avalonrisk.com

 

Avalon Risk Management, Inc.
Christie Brush
302 North Houston Ave., Suite 202
Humble, TX 77338
(713) 343-0889
cbrush@avalonrisk.com

 

Boasso Global
Chip Schifano
100 Intermodal Dr.
Chalmette, LA 70043
(800) 323-8487
sschifano@boassoglobal.com

 

C.H. Powell Co.
John T. Hyatt
3500 N. Causeway Blvd.
Suite 410
Metairie, LA  70002
(504) 834-1440
jthyatt@chpowell.com

 

C.H. Powell Co.
Cole Trosclair
3500 N. Causeway Blvd.
Suite 410
Metairie, LA  70002
(504) 834-1440
cbtrosclair@chpowell.com

 

Community Coffee Co.
Matt Saurage
3332 Partridge Ln, Bldg. A
Baton Rouge, LA 70809
(225) 368-4515
msaurage@communitycoffee.com

 

D A Marine Fumigation
Jerry & Lisa Matherne
4440 Wabash St.
Metairie, LA  70001
(504) 888-4941
jerry@daexterminating.com

 

Delgado Community College
Dan & Marie Summitt
615 City Park Ave.
New Orleans, LA 70119
(318) 286-9707
dsummi@dcc.edu

 

Diane Weinberg & Bob Klipstein
401 East 74th St.
New York, NY 10021
(646) 761-9768
diane.w500@verizon.net

 

Diversified Foods, Inc.
Norman & Debbie Romagosa
3115 6th St.
Metairie, LA  70002
(504) 831-6651
normanromagosa@diversifiedfoods.com

 

Dole Ocean Cargo Express
John & Sarah Trummel
9484 Regency Square Blvd.
Jacksonville, FL 32259
(904) 6071216
john.trummel@dole.com

 

Dupuy Group
Janet Colley-Morse
P. O. Box 52381
New Orleans, LA 70152
(504) 245-7600
jcolley@dupuygroup.com

 

Ecolab
Don Burton
1 Ecolab Pl.
St. Paul, MN 55102
618-606-0195
donald.burton@ecolab.com

 

Ecolab
Rodney Beloso
3013 Bayou Rd.
St. Bernard, LA 70085
(504) 5123295
rodney.beloso@ecolab.com

 

ECU Worldwide
Bob Goldenberg
10060 SW 57th Ct.
Miami, FL 33156
(305) 613-0965
bob.goldenberg@gmail.com

 

Federal Reserve Bank of Atlanta, New Orleans Branch
Adrienne Slack
525 St. Charles Ave.
New Orleans, LA 70130
(504) 312-1723
adrienne.c.slack@atl.frb.org

 

Five Star Transport New Orleans
Melissa Creasy
650 Knox Rd.
Jefferson, LA 70121
(504) 343-0500
melissacreasy@att.net

 

Geo. Wm. Rueff
David DeLatte
2709 Ridgelake Dr., Suite 200
Metairie, LA  70002
(504) 586-8994
david.delatte@gwrueff.com

 

Gilscot Guidroz International, Inc.
Keith Guidroz, Jr.
5124 Taravella Rd.
Marrero, LA 70072
(504) 731-1997
keithj@gilscot.com

 

Gulf Intermodal Services
Linda & Ronnie Johnson
9601 Almonaster Blvd.
New Orleans, LA 70458
(504) 329-5887
ljohnson@gulfintermodal.com

 

Hancock Whitney Bank
Jerry Brodnax
New Orleans, LA
jerry.brodnax@hancockwhitney.com

 

Hoyer Global (USA), Inc. 
Arlene Adams
2100 Space Park Dr.
Suite 200
Houston, TX 77058
(281) 853-1057
arlene.adams@hoyer-group.com

Int’l Freight Forwarders & Customs Brokers Assoc. of New Orleans
Cathy Vienne
1908 Clearview Pkwy., Suite 203
Metairie, LA  70001
(504) 779-5671
iffcbano@bellsouth.net

 

J.W. Allen & Company, Inc.
Kristiann App
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA  70062
(504) 464-0181 ext 129
kristi@jwallen.com

 

J.W. Allen & Company, Inc.
Sandra Frazier
200 Crofton Rd., Box 34
Kenner, LA  70062
(504) 464-0181
sandy@jwallen.com

 

Kean Miller, LLP
Stephen Hanemann
909 Poydras St,
Suite 3600
New Orleans, LA 70112
(504) 585-3050
stephen.hanemann@keanmiller.com

 

Lake Charles Pilots, Inc.
Capt. Brett Palmer
4902 Ihles Rd.
Lake Charles, LA 70605
(337) 478-3420
bpalmer@lakecharlespilots.com

 

LongueVue Capital
Charles Cox
111 Veterans Blvd.
Suite 1020
New Orleans, LA 70005
(504) 293-3606
ccox@lvcpartners.com

 

LongueVue Capital
Kincy Gibson
111 Veterans Blvd.
Suite 1020
New Orleans, LA 70005
(504) 293-3606
kgibson@lvcpartners.com

 

Louisiana DOTD
Stephen Holliday
1201 Capitol Access Rd.
Baton Rouge, LA 70802
(225) 773-8582
stephen.holliday@la.gov

 

Louisiana Economic Development
Donald M. Pierson
P. O. Box 94185
Baton Rouge, LA  70804-9185
(225) 342-4319
dcouvill@la.gov

 

Louisiana Economic Development
Larry Collins
617 N 3rd Street
Baton Rouge, LA 70802
(225) 342-5617
larry.collins@la.gov

 

Louisiana DOTD
Tommy Clark
1201 Capitol Access Rd.
P. O. Box 94245
Baton Rouge, LA 70802
(225) 242-4544
tommy.clark@la.gov

 

Louisiana Maritime Int’l Chamber Of Commerce
Wayne & Gwen Wegmann
1908 Clearview Pkwy., Suite 203
Metairie, LA  70001
(504) 779-5671
lmicc@bellsouth.net

 

Madison Parish Port Commission
Patrick Murphy
1603 Felicia Dr.
P. O. Box 591
Tallulah, LA 71282
(318) 574-2181
madisonport@bayou.com

 

MSC
Van Grundmann
3445 N. Causeway Blvd.
Metairie, LA  70002
(504)837-9396
van.grundmann@msc.com

 

New Orleans Public Belt Railroad
Jared Sleeth
4822 Tchoupitoulas St.
New Orleans, LA 70115
(504) 896-7440
jsleeth@nopb.com

 

New Orleans Terminal
Kris Calkins
50 Napoleon Ave.
New Orleans, LA  70115
(504) 648-6222
kcalkins@notml.com

 

New Orleans Terminal
James Parker
50 Napoleon Ave.
New Orleans, LA  70115
(504) 648-6222
jparker@notml.com

 

Page & Jones, Inc.
Michael Lee
52 N. Jackson St.
Mobile, AL 36602
251-510-9818
mlee@pagejones.com

 

PGS USA, LLC
Stacy Stubbs
2424 Edenborn Ave.
Metairie, LA  70001
(504) 421-8383
stacy.stubbs@pacorini.com

 

Plaquemines Port Harbor & Terminal District
Paul Matthews
P. O. Box 547
Belle Chasse, LA 70037
(504) 897-4071
paulmatthews@pphtd.com

 

Port of New Orleans
Brandy Christian
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA  70130
(504) 528-3262
brandy.christian@portnola.com

 

Port of New Orleans
Michelle Ganon
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA  70130
(504) 528-3262
michelle.ganon@portnola.com

 

Port of New Orleans
Robert & Terri Landry
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA  70130
(504) 528-3262
robert.landry@portnola.com

 

Port of New Orleans
Ana Menes
1350 Port of New Orleans Pl
New Orleans, LA  70130
(504) 251-4995
menesa@portno.com

Port of South Louisiana
Patti Crockett
P. O. Box 909
Laplace, LA  70069
(985) 652-9278
pcrockett@portsl.com

 

Port of South Louisiana
Vickie Lewis-Clark
P. O. Box 909
Laplace, LA  70069
(985) 652-9278
vclark@portsl.com

 

Port of South Louisiana
Linda Prudhomme
P. O. Box 909
Laplace, LA  70069
(985) 652-9278
lprudhomme@portsl.com

 

Port of South Louisiana
Roy Quezaire
P. O. Box 909
Laplace, LA  70069
(985) 652-9278
rquezaire@portsl.com

 

Port of South Louisiana
Judy Songy
P. O. Box 909
Laplace, LA  70069
(985) 652-9278
c21jsongy@aol.com

 

Red River Waterway Commission
Eric Gilmore
5941 Hwy 1 Bypass
Natchitoches, LA 71457
(318) 352-7446
ericgilmore@redriverwaterway.com

 

Roanoke Trade Services, Inc.
Kathleen Dorman
11 Greenway Plaza, Suite 1405
Houston, TX  77046
(713) 528-6464
kathleen.dorman@roanokegroup.com

 

Roanoke Trade Services, Inc.
Paul Smart
28 Bridgeside Blvd, Suite 206
Charleston, SC 29464
(678) 814-6122
paul.smart@roanokegroup.com

 

Robert & Kehagiaras, LLP
Cameron Roberts
1 World Trade Center
Suite 2350
Long Beach, CA 90831
(301) 415-1607
cwr@tradeandcargo.com

 

Seaboard Marine
Annette & Tommy Dugan
4000 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA 70126
(504) 343-5212
annette.dugan@seaboardmarine.com

 

Seaboard Marine – New Orleans, LA
Pam & Zippy Showalter
4301 San Giorgio St..
New Orleans, LA 70129
(504) 722-5776
pam.showalter@seaboardmarine.com

 

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Drew Heaphy
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
dheaphy@stbernardport.com

 

St. Bernard Port, Harbor & Terminal District
Ross Gonzales
P.O. Box 1331
Chalmette, LA 70044
(504) 277-8418
rgonzales@stbernardport.com

 

Stolt Tank Containers
Ted Nathanson
1317 Natchez Loop
Covington, LA 70433
(281) 627-9990
tpn@stolt.com

 

Synergy Simple
Ben Brown
206 Panther Run
Destrehan, LA 70047
(504) 231-2224
benjamin.brown00@gmail.com

 

TCI Packaging
Chrisitan App
3401 Alvar St.
New Orleans, LA 70126
(504) 575-1807
csaavedraapt@tcipackaging.com

 

TCI Trucking & Warehousing
Jeffrey Louis
3900 France Rd. Pkwy.
New Orleans, LA  70126
(504) 734-0561
jlouis@tcitrucking.com

 

TCW, Inc.
Seth Lohman
700 Visco Dr.
Nashville, TN 37210
(615) 7426131
slohman@tcwonline.com

 

Trelleborg Marine Systems North America, Inc.
Jill & Rick Williams
1186 Petroleum Pkwy.
Broussard, LA 70518
(337) 321-4240
jill.williams@trelleborg.com

 

U.S. Customs & Border Protection
Merlin Hymel
423 Canal St.., Room 263
New Orleans, LA  70130
(504) 670-2088
merlin.hymel@cbp.dhs.gov

 

U.S. Customs & Border Protection
Mark Choina
423 Canal St.., Room 263
New Orleans, LA 70130
(504) 670-2088
mark.s.choina@cbp.dhs.gov

Sponsors:
SPONSORS
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.